Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Ostatní DVD filmy » Kull dobyvatel - DVD


        

Kull dobyvatel - DVD

skladem

 

Dostupnost: 2
Číslo produktu: DVD001087
režie: John Nicolella
zvuk: CZ, EN
Titulky: CZ
Hrají: Kevin Sorbo, Tia Carrere, Thomas Ian Griffith, Litefoot, Harvey Fierstein, Karina Lombard, Douglas Henshall, Joe Shaw, Sven - Ole Thorsen
Cena s DPH bez DPH: 32,23 Kč (1,29 EUR)
Cena s DPH s DPH (21 %):
39,00 Kč (1,56 EUR)

Obsah knihy, DVD, CD:

Barbarský válečník Kull, bývalý otrok, zabije v bitvě krále Valusie a vzápětí se stane novým králem jeho říše, když mu umírající vladař z posledních sil předá svou korunu a jmenuje ho svým následníkem. Čestný Kull, který je odhodlán provést zásadní změny - zrušit otroctví, náboženský útlak i další zákony tížící prostý lid. Uctíván poddanými pro své milosrdenství a zbožňován krásnou Zaretou je Kull smrtelným nepřítelem sil temnoty, které se jej snaží odstranit a získat tak vládu nad jeho zemí. Velmi záhy zjistí, že mít velkou moc znamená nejen velkou odpovědnost, ale také mocné nepřátele, takové, jako je velitel královské stráže Taligaro, který vede spiknutí, jehož cílem je zavraždit Kulla a zmocnit se trůnu. Jejich nástrojem se stává znovu oživený, tři tisíce let starý démon Akivasha, který na sebe vezme podobu exoticky krásné ženy. Kull, přestože se zamiloval do půvabné otrokyně Zarety, velmi brzy kouzlu Akivashy podlehne a ožení se s ní. Záhy se však přesvědčí o tom, jaká to byla chyba. Akivasha toužící zmocnit se vlády nad světem a změnit ho s pomocí démonů v peklo, ho už o svatební noci ochromí ohnivým dechem. Přestože se Kull ocitne v rukou svých nepřátel, podaří se mu zanedlouho uprchnout. Poučen zradou Taligara a Akivashy si uvědomí, že nebezpečí číhá na každém kroku a vzdorovat mu může pouze s pomocí přátel. Mezi těmi, s jejichž pomocí se rozhodne znovu získat vládu a dokončit, co začal, nechybí Zareta, nadaná věšteckými schopnostmi, zapuzený kněz Ascalante a také pirát Juba. Než se však mohou pustit se spiklenci do boje, musí najít legendární kouzlo, ledový dech boha Valka, který jediný může zničit ohnivého démona Akivashu.

délka: 92 minut

rok vydání: 1997